Dodatkowe informacje

Zaproszenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Lipie warsztaty

Lokalizacja

Strona główna FESTYN ROCZNICOWY
FESTYN ROCZNICOWY

Podczas festynu rocznicowego w Lipiu  atrakcji dla uczestników nie brakowało. A rozpoczęło go gorące powitanie ministra Stanisława Gawłowskiego, wicemarszałka Andrzeja Jakubowskiego, przewodniczącego ZMiGDP Waldemara Miśko, wójta Rąbina Krzysztofa Majewskiego oraz dyrektor OEE Anny Chrzanowskiej-Rząsy.

W Lipiu bawiło się ponad 100 osób z Polski i Niemiec, była obecna także delegacja ze Szwajcarii. Wszyscy mogli uczestniczyć w konkursach, zabawach oraz turniejach. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkoły w Rąbinie, a przepiękny występ taneczny zaprezentowały „Taneronki” z Karlina.

 

 

Miło oglądało się i słuchało ich radosnych występów.

Można było się przejechać na koniach, zmierzyć swoje siły w turniejach sprawnościowych i wiedzy. W czasie trwania festynu odbył się konkurs wiedzy związany z obchodami 10-lecia powstania Ośrodka, oraz wiedzy dotyczącej ochrony środowiska.

Sporo emocji dostarczyła  rywalizacja w grach sportowych. Młodzież strzelała z łuku i wiatrówki,  chodziła na szczudłach i sprawdzała swoje siły wspinaczkowe.

Były także konkursy plastyczne. Artyści w swoich pracach przedstawiali w abstrakcyjnej formie budynek Ośrodka.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się organizację festynu i poświęcili swój czas i zdolności, aby festyn mógł się odbyć. Gorące podziękowania kierujemy do grupy Gryf LOK z Białogardu pod kierunkiem Szymona Szulca oraz Rafała Wasilewskiego.

Impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania i Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

  Joomla free themes created by Lonex.

Użyteczne linki

Odwiedziło nas

182922