Dodatkowe informacje

Zaproszenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Lipie warsztaty

Lokalizacja

Strona główna ŁOSOŚ I SPÓŁKA
ŁOSOŚ I SPÓŁKA

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lipiu

zapraszają:

do zgłaszania szkół podstawowych (klas I-VIII) i gimnazjum z terenu województwa zachodniopomorskiego do udziału w 2-dniowych warsztatach realizowanych w ramach projektu „Łosoś i spółka – kształtowanie zachowań prośrodowiskowych społeczności lokalnej województwa zachodniopomorskiego”. Projekt dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.


Celem projektu jest przeprowadzenie programu w zakresie aktywnej edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży na temat wpływu kłusownictwa na utratę bioróżnorodności. Uczestnicy warsztatów ekologicznych wezmą udział w zarybieniach i badaniach jakości wody w Parsęcie. Poznają bogatą faunę i florę dolin rzecznych. Zorganizowane zostaną również spotkania ze strażnikami rybackimi i przedstawicielami policji i straży gminnych, którzy opowiedzą o najbardziej spektakularnych akcjach antykłusowniczych.

Realizacja projektu odbędzie się w terminach: październik 2018 r. - luty 2020 r.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej z listą uczestników oraz podpisanym porozumieniem. Liczba warsztatów ograniczona.

Osoba do kontaktu: Aleksandra Jaworowska – tel. 94 3643807

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


PLIKI DO POBRANIA:

karta zgłoszenia uczestników

porozumienie ze szkołą

lista uczestników

zgoda RODO

klauzula RODO

   Joomla free themes created by Lonex.

Użyteczne linki

Odwiedziło nas

181891