Dodatkowe informacje

Zaproszenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Lipie warsztaty

Lokalizacja

Strona główna Warsztaty fotograficzne
Warsztaty fotograficzne

”Z naturą na Ty!” – polsko-niemieckie warsztaty fotograficzne

W Ośrodku Edukacji Ekologicznej już drugi raz spotkali się uczestnicy polsko-niemieckich warsztatów fotograficznych. Tym razem spotkanie odbyło się pod hasłem „Z naturą na Ty”.

Międzynarodowa wymiana uczniów jest niezwykle interesującą i przynoszącą pozytywne efekty formą pracy z młodzieżą. Dzięki wymianie młodzież polska i niemiecka ma okazję poznać bliżej kraj swojego sąsiada, jego obyczaje i przyzwyczajenia. Wymiana wpłynęła także pozytywnie na rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, planowania i angażowania się. Warsztaty fotograficzne przyczyniły się również do zacieśnienia kontaktów koleżeńskich między miłośnikami sztuki fotografii z Polski i Niemiec. Projekt realizowany był podczas dwóch pięciodniowych warsztatów w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu.

Młodzież po zdobyciu podstaw wiedzy w zakresie fotografowania, wykorzystała ją w praktyce podczas warsztatów plenerowych.

Zobaczyła przepiękne krajobrazy okiem obiektywu oraz uwieczniła ulotne chwile na fotografiach. Poza zajęciami ściśle związanymi z fotografią zorganizowany został również wyjazd do Parku Wodnego „Relax” oraz do średniowiecznego Zamku w Świdwinie, a także do Budzistowa, gdzie uczestnicy projektu odwiedzili stadninę koni oraz spędzili wieczór nad przepięknym polskim morzem.

Była to już druga edycja projektu, który zorganizował Ośrodek Edukacji Ekologicznej wspólnie z niemieckim Ośrodkiem Spotkań Młodzieży w Plowen.

 

  Joomla free themes created by Lonex.

Użyteczne linki

Odwiedziło nas

181887