Dodatkowe informacje

Zaproszenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Lipie warsztaty

Lokalizacja

Strona główna Wymiana młodzieży polsko - niemieckiej
Wymiana młodzieży polsko - niemieckiej

W trakcie wakacyjnej przerwy w nauce młodzież z Polski i Niemiec wzięła udział    w warsztatach fotograficznych pn. „Światło w przyrodzie”. Zajęcia odbywały się    w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu oraz w partnerskim Ośrodku w Plöwen,    w ramach projektu dofinansowanego przez Interreg IV A oraz Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży.

Głównym celem projektu było kształtowanie oraz pogłębianie tożsamości kulturowej i regionalnej mieszkańców obszaru przygranicznego Polski i Niemiec, jak również stworzenie możliwości rozwijania fotograficznych zainteresowań młodzieży.

Dzięki umiejętnemu doborowi tematów, z powodzeniem rozwijano wyobraźnię młodych fotografików. Zapoznano uczestników nie tylko z aspektami techniki wykonywania zdjęć, zasadami kadrowania i tworzenia kompozycji, ale również inspirowano do dalszej własnej pracy i odkrywania radości z wykonywania fotografii. Młodzież zachwycały przepiękne okolice morenowe w Lipiu oraz nadmorska plaża w Kołobrzegu.

Wszystkie prezentowane zdjęcia powstały podczas wspomnianych spotkań warsztatowych a ich autorami są uczniowie. Warto podkreślić, iż młodzież wykazała się ogromną pomysłowością i wrażliwością na piękno świata.

Warsztaty zostały dofinansowane przez Interreg IV A oraz Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży.

 

 

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Joomla free themes created by Lonex.

Użyteczne linki

Odwiedziło nas

181892