Dodatkowe informacje

Zaproszenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Lipie warsztaty

Lokalizacja

Strona główna
Aktualności
ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

26 marca w naszym Ośrodku  odbyła się konferencja na zakończenie projektu  „STOP niskiej emisji – nauka poprzez realizację programów edukacyjnych” współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W konferencji wzięli udział dyrektor WFOŚiGW w Koszalinie Jan Sachs, przewodniczący ZMiGDP Waldemar Miśko, dyrektor biura ZMiGDP Iwona Czerniec, delegaci ZMiGDP, przedstawiciele Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej i Fundacji Nauka dla Środowiska oraz uczestnicy projektu.

 

Więcej…
 
KONKURS "ZADBAJMY O PTAKI ZIMĄ"

Właśnie zakończył się konkurs pn. „ZADBAJMY O PTAKI ZIMĄ”

ogłoszony przez firmę Puls-Art z Połczyna Zdroju.

Polegał on na sfotografowaniu karmnika dla ptaków będącego własnością uczestnika konkursu.

Przez dwa miesiące Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Lipiu wspierał tę akcję. Teraz nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.

Więcej…
 
OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o zamówieniu „Wykonanie usług z zakresu edukacji ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu, gm. Rąbino”.

Adres strony internetowej, na której  zamieszczane są ogłoszenia i inne dokumenty i informacje wymagane przepisami ustawy, dotyczące niniejszego zamówienia: http://bip.parseta.org.pl

 
REKUTYWACJA SKŁADOWISK ODPADÓW KOMUNALNYCH

”Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz gmin sąsiednich” to nazwa kolejnego projektu realizowanego w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu. W ramach programu 40-osobowe grupy ze szkół podstawowych i gimnazjów uczestniczą w dwudniowych warsztatach edukacyjnych.

Więcej…
 
FESTYN ROCZNICOWY

Podczas festynu rocznicowego w Lipiu  atrakcji dla uczestników nie brakowało. A rozpoczęło go gorące powitanie ministra Stanisława Gawłowskiego, wicemarszałka Andrzeja Jakubowskiego, przewodniczącego ZMiGDP Waldemara Miśko, wójta Rąbina Krzysztofa Majewskiego oraz dyrektor OEE Anny Chrzanowskiej-Rząsy.

W Lipiu bawiło się ponad 100 osób z Polski i Niemiec, była obecna także delegacja ze Szwajcarii. Wszyscy mogli uczestniczyć w konkursach, zabawach oraz turniejach. Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkoły w Rąbinie, a przepiękny występ taneczny zaprezentowały „Taneronki” z Karlina.

Więcej…
 
OBCHODY 10-LECIA ISTNIENIA OEE

16 maja 2014 r. odbyły się uroczyste obchody 10-lecia istnienia Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Lipiu, który powstał w 2004 r. z inicjatywy Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. W ramach jubileuszu, zorganizowano konferencję naukową dla przedstawicieli poszczególnych miast i gmin członkowskich Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz delegatów instytucji współpracujących ze Związkiem na rzecz rozwoju naszego regionu zarówno z Niemiec jak i Polski.

Więcej…
 
WARSZTATY EKOLOGICZNE

Trzecie, rocznicowe  spotkanie  odbyło się w kwietniu i było jednym
z czterech spotkań w ramach projektu  polsko – niemieckiego.

W warsztatach ekologicznych pn. „Działaj energicznie - chroń środowisko! - polsko-niemieckie warsztaty ekologiczne”, wzięli udział uczniowie z Rąbina i młodzież z Loknitz.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 11
Joomla free themes created by Lonex.

Użyteczne linki

Odwiedziło nas

182922